مکملهای حجم دهنده کارن

مکملهای حجم دهنده


مکملهای پروتین بالا

مکمل های پروتئین بالا

مکمل های انرژی زا

مکمل های انرژی زا

گروه کراتین

گروه کراتین

مکمل های بازتوانی

مکمل های بازتوانی


 
مکمل های بازتوانی -  

آرژنين

آرژنين

آرژنين


توضیحات :

مزایا مصرف

  • آرژنین نقش های متعدد و مهمی را در بدن به عهده دارد. از جمله می توان به نقش آن در تقویت سیستم ایمنی بدن، بهبود زخم ها و تسریع التیام بافت ها اشاره کرد. این ویژگی برای ورزشکاران قابل توجه است. زیرا آنها به طور پیوسته در معرض آسیب دیدگی و ابتلا به بیماریهای عفونی قرار دارند.
    نقش دیگر آرژنین شرکت در سنتز اکسید نیتریک در بدن است. اکسید نیتریک سبب گشادی عروق شده و این امر خونرسانی به اندام هایی را که در جریان فعالیت ورزشی درگیر هستند، تسیل نموده و در نتیجه می تواند کارایی ورزشکار را به ویژه در فعالیت های هوازی افزایش دهد.
    علاوه بر موارد فوق، طی سالیان اخیر مطالعات نشان می دهند که اسیدآمینه آرژنین باعث تحریک ترشح هورمون رشد می شود. هورمون رشد در عضله سازی و ترمیم بافت های آسیب دیده موثر است.
    نحوه مصرف
  • مقدار مصرف این مکمل با توجه به هدف مورد نظر برای ورزشکاران متفاوت است و بر حسب سن، جنس، قد و وزن ورزشكار بين 10-4 گرم در روزخواهد بود. هر يك عدد قرص آرژنين 1 گرم مي باشد.
    اگر هدف از مصرف آرژنين كمك به حذف آمونيوم از عضلات باشد، روش صحيح مصرف يك تا دو ساعت قبل از ورزش و تمرين و نيم تا يك ساعت بعد از ورزش است. اگر هدف افزايش ترشح هورمون رشد باشد، دوز توصيه شده توسط متخصص تغذیه یا پزشک بايد بعد از شام ويا قبل از خواب مصرف شود. 

 

نکات :

 قبل از مصرف با متخصص تغذیه یا پزشک مشورت نماید. 
اين مكمل با معده خالي مصرف شود. 
مصرف اين مكل در دوران بارداري و شيردهي توصيه نمي شود.

سایز :
طعم :
قیمت : 210,000 ریالهمراه با مکمل فوق مصرف شود

گلوتامين
گلوتامين
پيور پروتئين
پيور پروتئين